Współpraca

Na czym polega współpraca z Oriflame?

Firma Oriflame daje trzy możliwości:

  1. Zamawianie produktów na własne potrzeby bezpośrednio od firmy przez stronę internetową Oriflame z 20% zniżką na wszystko w katalogu i dodatkowe oferty pozakatalogowe.
  2.  Zbieranie zamówień z katalogu od znajomych i zarobek na każdym produkcie. Kupujemy taniej – w cenie handlowej, a sprzedajemy w cenie katalogowej.
  3.  Zarobek procentowy od wielkości obrotu grupy klientów i konsultantów, którym polecimy firmę Oriflame. Firma Oriflame działa w marketingu sieciowym, inaczej zwanym wielopoziomowym (z ang. Multilevel Marketing) i ma swój plan marketingowy na podstawie którego wypłaca odpowiednią sumę pieniędzy po zakończeniu każdego katalogu, czyli co trzy tygodnie.

Ja korzystam z wszystkich tych 3 możliwości. Ja i moja rodzina używamy produktów Oriflame na co dzień korzystając ze zniżki.  Zbieram też zamówienia i zarabiam na obrocie mojej grupy konsultantów. Jestem na poziomie Dyrektora mojej grupy konsultantów.

Zapraszam do współpracy ze mną i firmą Oriflame.

Wypełnij formularz to skontaktuję się z Tobą


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych, niezbędnych podczas procesu rejestracji do Oriflame Poland sp. z o.o, przez firmę Wellness Natalia Skrodzka ul. Bilitewskiego 5/18 10-693 Olsztyn NIP 8491531655


    Zapoznałam/em się z Polityką prywatności.

    Zapisałem się do Oriflame i co dalej?