Twój własny sklep Oriflame online

Twój własny sklep internetowy Oriflame

Nie wiem czy wiesz, że Oriflame od jakiegoś czasu daje swoim klubowiczom zarejestrowanym na stronie www.oriflame.pl możliwość wygenerowania swojego linku do własnego sklepu Oriflame online.

Na czym polega posiadanie sklepu Oriflame online?

Po wygenerowaniu linku do sklepu, wszystkie produkty z oficjalnej strony Oriflame na końcu adresu mają nazwę twojego sklepu internetowego , dzięki czemu możesz promować produkty na przykład w mediach społecznościowych, klienci kupują je z twojego linka a Oriflame je do nich wysyła – ty nie musisz ich kupować i wysyłać – robi to za ciebie Oriflame a ty zarabiasz marżę 20% . Nie musisz zakładać strony internetowej swojego sklepu. Nie musisz sam bezpośrednio obsługiwać klientów – w sensie zamawiać produktów, pakować ich, ani wysyłać do klientów.

Do ciebie należy tylko wypromować swój sklep w internecie, a przede wszystkim produkty, które polecasz. Do każdego produktu dołączasz linka, który po zalogowaniu się na stronie www.oriflame.pl i skopiowaniu linka produktu będzie miał na końcu nazwę twojego sklepu.

Dla przykładu link do mojego sklepu internetowego Oriflame wygląda tak: https://pl.oriflame.com/?store=nataliaskrodzka Jak widzisz na końcu jest moja nazwa – ty możesz sobie nazwać swój sklep inaczej, np. sklepAni 🙂

Przywitanie w sklepie internetowym Oriflame
Powitanie w moim sklepie internetowym Oriflame

Jak widzisz klientowi po kliknięciu mojego linka wyskakuje okienko z moim powitaniem, które sobie napisałam i zdjęciem, które sobie ustawiłam w profilu na stronie Oriflame.

A mój link do kremiku Tender Care czyli legendarnej “Szczypty Magii” wygląda tak: https://pl.oriflame.com/products/product?code=1276&store=nataliaskrodzka jak widzisz na końcu jest numer produktu i nazwa mojego sklepu internetowego Oriflame. Dzięki temu właśnie jak klient kupi produkty, które ja polecam np. na facebooku, to Oriflame przypisze go dzięki mojemu linkowi do mojego sklepu i na moim koncie Oriflame znajdzie się 20% marży od wszystkich produktów, które zamówi.

Jak założyć swój sklep internetowy Oriflame?

Założyć swój własny sklep online Oriflame jest bardzo łatwo i zrobisz to w kilka chwil. Wystarczy, że jesteś klubowiczem Oriflame czyli zarejestrowałeś się na stronie www.oriflame.pl wejdziesz w zakładkę — Biznes z Oriflame a następnie —Twój sklep internetowy Tam wygenerujesz sobie linka – i wpiszesz nazwę sklepu.

Jak wygenerować link do sklepu internetowego Oriflame

Następnie kopijesz swojego linka i masz swój sklep internetowy. Pozostaje tylko promować produkty, które kochasz.

A ty jesteś już klubowiczem Oriflame? masz już swój sklep internetowy Oriflame? Jeśli nie to:

Jeśli potrzebujesz pomocy to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *