Zostań konsultantką Oriflame

Jak zostać konsultantką Oriflame?

Chcesz zostać konsultantką Oriflame, zarabiać na zbieraniu zamówień z katalogu i sprzedaży produktów? Zastanawiasz się jak dołączyć do Oriflame online? To łatwe: wystarczy, że wypełnisz formularz poniżej. Zamówienie możesz składać już chwilę po rejestracji a katalog Oriflame możesz otrzymać pocztą do domu.

Rejestracja w Oriflame

Zarejestruj się i zostań konsultantką Oriflame


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych, niezbędnych podczas procesu rejestracji do Oriflame Poland sp. z o.o, przez firmę Wellness Natalia Skrodzka ul. Bilitewskiego 5/18 10-693 Olsztyn NIP 8491531655


  Zapoznałam/em się z Polityką prywatności.

  Na czym polega praca konsultantki Oriflame?

  Jak pracuje konsultantka Oriflame na czym polega jej praca? Praca konsultantki Oriflame polega przede wszystkim na pokazywaniu katalogu Oriflame i zbieraniu z niego zamówień. W Oriflame konsultantka zarabia na różnicy w cenie. Ja jako konsultantka Oriflame kupuje od firmy produkty z 20% rabatem a czasami rabaty są większe, nawet do 80%. Konsultantka Oriflame może też dodatkowo zamówić kilka produktów, które zna, lubi i akurat są w bardzo dobrej promocji i zaproponować je klientce przy okazji gdy dostarcza jej produkty, które u niej zamówiła z katalogu Oriflame. Ja jak idę do klientki to mam produkty dla niej w kuferku, do którego pakuję też dodatkowo kilka produktów Oriflame, żeby zaproponować klientce. Przeważnie klientki dokupują jeszcze kilka produktów z kuferka.

  konsultantka Oriflame z kuferkiem
  Ja przed wyjściem do klientek

  Jak zarobić na byciu konsultantką Oriflame?

  Dobra konsultantka bądź też konsultant Oriflame zna produkty, także jak klientka/klient ma pytania na temat produktów – umie na nie odpowiedzieć i polecić te produkty z Oriflame, które są godne polecenia. Klientka jak raz poczuje się dobrze obsłużona przez konsultantkę Oriflame, bo to co jej ona poleci okaże się rzeczywiście dobre – będzie chciała zamówić u niej produkty Oriflame jeszcze raz. Jak poznać produkty? Najlepiej samemu je używając. Ja testuje na sobie praktycznie wszystkie nowości, które Oriflame wprowadza. Na wszystkie produkty Oriflame jako konsultantka Oriflame mam 20% zniżki a na oferty dodatkowe, które często wprowadzają nowy produkt – nawet do 80%. Pytaj też swoje klientki o opinie. Opinie twoich klientek są dla Ciebie nawet ważniejsze niż wypróbowanie produktów przez Ciebie. Po pierwsze nie musisz wszystkiego testować sama (a produktów w Ofercie Oriflame jest grubo ponad 1000) a po drugie klientki są bardzo wiarygodne polecając coś bezinteresownie.

  Gdy pozyskasz już kilka klientek najlepiej zapisuj sobie informacje kiedy i co kupiły i co lubią. Przed wizytą u niej przeczytaj sobie te informacje, żeby wiedzieć co jej zaproponować.

  Dobrym pomysłem jest też dać jakiś mały upominek gdy klientka zrobi większe zamówienie. Dodatkowych produktow zawsze mam dużo z różnych gratisów i dodatków, które dostajemy, czasem też sobie zamawiam maseczki jak są za grosze, bo miło jest klientkom jak dostaną jakiś upominek. Ja daje prezencik jak klientka zamówi na ponad 100 zł lub jeśli zamawia co katalog na mniejsze kwoty.

  żółty kuferek w koszyku rowerowym
  Jadę rowerem do klientki

  Czy da się w Oriflame zarobić na zbieraniu zamówień?

  Tak! Twoje zarobki w Oriflame są proporcjonalne do tego ile sprzedasz. Czyli im więcej sprzedasz tym więcej zarobisz. Przeczytaj też posta jak oprócz sprzedaży własnej zarabiać w Oriflame na obrocie całej twojej grupy konsultantów i klientów czyli jak współpracować biznesowo z Oriflame. Obejrzyj też mój filmik i dowiedz się jak zbierać duże zamówienia z Oriflame:

  Jak zbierać duże zamówienia? (I dużo zarobić)

  Jakie są korzyści dla konsultantek Oriflame?

  Konsultantka Oriflame, oprócz tego, że zarabia na każdym produkcie, otrzymuje również prezenty za punkty. Punkty w Oriflame konsultantka zbiera co katalog a już w następnym katalogu odbiera nagrody za poprzedni katalog. W Oriflame konsultantka za uzbieranie 50 punktów (czyli zamówienie niecałe 200 zł) w obecnym katalogu już w następnym katalogu Oriflame odbiera swoją pierwszą nagrodę, zestaw: tusz do rzęs Wonder i krem Tender Care za 4,90 zł

  Nagrody dla nowych klubowiczów Oriflame

  W kolejnym katalogu Oriflame za uzbieranie 50 punktów nowa konsultantka Oriflame odbiera zestaw 4 produktów Milk&Honey za 4,90 zł

  W trzecim z kolei katalogu nowa konsultantka Oriflame za uzbieranie 50 punktów otrzymuje zzestaw: wodę toaletową Eclat Femme Weekend i balsamem pwrfumowanym o tym samym zapachu za 4,90 zł.

  Próbki

  Próbki znacznie ułatwiają zbieranie zamówień na perfumy i kremy, gdyż klientki mogą sobie najpierw produkt wypróbować a potem dopiero zamówić go u konsultantki Oriflame. Dla nowych konsultantek Oriflame przygotowało zestaw 10 próbek wód i 10 próbek kremów w saszetkach. Każdy zestaw za 1 zł. Wystarczy wpisać kod 620210 i 620906.

  Konsultantka Oriflame wiek

  Ile trzeba mieć lat, żeby zostać konsultantką Oriflame? Czy można być konsultantką Oriflame nie będąc pełnoletnim? Tak konsultantką Oriflame można zostać od 16 roku życia, ale uwaga, tylko za zgodą rodziców – jeśli nie masz jeszcze 18 lat ale masz skończone 16 to zarejestruj się poniżej poprzez formularz – odezwę się do Ciebie i Twój rodzic będzie musiał podpisać na wniosku o przyjęcie Ciebie do Oriflame swoją zgodę.

  A co jeśli mam lat 15, 14? Czy nie mogę być konsultantką Oriflame? Jeśli nie masz jeszcze 16 lat to możesz zbierać zamówienia Oriflame za zgodą rodzica na jego konto, czyli musisz poprosić, żeby to rodzic zarejestrował się poprzez formularz poniżej.

  Zamówienie Oriflame na kredyt

  Konsultantka Oriflame może otrzymać od Oriflame kredyt czyli tak zwaną odroczoną płatność za produkty na 14 dni od daty dostawy. Jest to przydatne bo zaczynając współpracę z Oriflame i zbierając zamówienia nie trzeba płacić za przesyłkę z góry, tylko można najpierw roznieść zamówione przez klientki produkty a potem dopiero opłacić fakturę. Żeby otrzymać kredyt w Oriflame trzeba podpisać Wniosek o Przyjęcie do Klubu Oriflame. Wniosek musi być podpisany przez nowego konsultanta Oriflame i przez jego opiekuna w Klubie Oriflame (taką opiekunką mogę być ja). Trzeba też przedstawić dokument o zameldowaniu. Można go pobrać bezpłatnie online.

  Aktualny katalog Oriflame online

  Aktualny Katalog oriflame online
  Aktualny katalog Oriflame online

  Konsultantka Oriflame Najczęściej Zadawane Pytania

 • Jak zostać konsultantką Oriflame?

  Konsultantką Oriflame można zostać rejestrując się na stronie www.oriflame.pl lub wypełniając formularz na mojej stronie www.nataliaskrodzka.pl wtedy ja będę Twoją opiekunką

 • Czy konsultantka Oriflame musi zamawiać co miesiąc?

  Nie konsultantka Oriflame nie musi zamawiać co miesiąc.

 • Na jaką kwotę musi zamawiać konsultantka Oriflame?

  Nie ma określonej kwoty na jaką konsultantka Oriflame musi zamawiać produkty. Konsultantka zamawia ile chce i kiedy chce. Im więcej zamówi, tym więcej zarobi.

 • Od ilu lat można zostać konsultantką Oriflame?

  Konsultantką Oriflame można zostać od 16 roku życia za zgodą rodziców. Jeśli nie masz skończonych 16 lat możesz zamawiać tylko na konto rodzica za jego zgodą.

 • Jak dużo zarobić będąc konsultantką Oriflame?

  Żeby dużo zarobić będąć konsultantką Oriflame trzeba kupować tanio a sprzedać drogo. Jednak najwięcej zarobić moża współpracując z Oriflame biznesowo czyli polecając firmę Oriflame klientom i konsultantom i otrzymywać odpowiedni procent od obrotu całej swojej grupy.

 • Masz więcej pytań na temat bycia konsultantką Oriflame?

  Z chęcią na nie odpowiem, zadzwoń lub napisz: 501 437 674Natalia Skrodzka kontakt

  Zostań konsultantką Oriflame rejestracja:


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych, niezbędnych podczas procesu rejestracji do Oriflame Poland sp. z o.o, przez firmę Wellness Natalia Skrodzka ul. Bilitewskiego 5/18 10-693 Olsztyn NIP 8491531655


   Zapoznałam/em się z Polityką prywatności.