Oriflame zakupy ze zniżką

Oriflame zakupy ze zniżką
Zakupy ze zniżką w Oriflame

Jak kupować w Oriflame ze zniżką?

Wystarczy zarejestrować się na stronie Oriflame i zostać klientem VIP. Co to oznacza? A no właśnie to, że będziemy mieć 20% zniżki na zakupy z aktualnego katalogu Oriflame i dodatkowe nawet do 80% zniżki na pozakatalogowe promocje internetowe.

Gdzie zrobić zakupy Oriflame ze zniżką?

Zakupy zrobimy online w sklepie internetowym Oriflame. Od razu po rejestracji otrzymamy login i hasło do strony Oriflame i możemy składać zamówienie, które dotrze do nas w ciągu 2 dni roboczych.

Zastanawiasz się pewnie, ile się płaci za dostawę produktów Oriflame?

A dokładniej jak mieć transport gratis, no bo przecież nie chcesz płacić za przesyłkę, no nie? A więc dobrze trafiłaś/eś bo w Oriflame możesz mieć zawsze transport gratis niezależnie od wartości twojego zamówienia. Jak to zrobić? Przeczytaj w moim wpisie o darmowej dostawie z Oriflame.

Czy muszę być konsultantką, żeby robić zakupy ze zniżką?

Nie, nie musisz być konsultantką Oriflame, żeby robić zakupy ze zniżką, możesz być klubowiczką Oriflame i kupować produkty na potrzeby własne i własnej rodziny.

Czy muszę zamawiać z Oriflame co katalog?

Nie, oczywiście że nie musisz zamawiać w Oriflame co katalog. Zamawiasz kiedy chcesz i ile chcesz tak jak w innych sklepach internetowych.

Potrzebuje pomocy przy składaniu zamówienia z Oriflame, gdzie ją uzyskam?

Zadzwoń do mnie, jako Twój osobisty doradca z chęcią Ci pomogę przy rejestracji w Oriflame i składaniu zamówień z Oriflame, kliknij mój numer 501437674

Zarejestruj się w Oriflame jako klient VIP


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych, niezbędnych podczas procesu rejestracji do Oriflame Poland sp. z o.o, przez firmę Wellness Natalia Skrodzka ul. Bilitewskiego 5/18 10-693 Olsztyn NIP 8491531655


    Zapoznałam/em się z Polityką prywatności.

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *