Na czym polega współpraca biznesowa z Oriflame?

Na czym polega współpraca biznesowa z Oriflame?

Współpraca biznesowa z Oriflame polega na tym, że zapraszamy osoby do rejestracji na stronie www.oriflame.pl Te osoby mogą zostać klientami klubowiczami i kupować produkty Oriflame bezpośdednio od firmy Oriflame, lub też mogą zostać konsultantami i zarabiać na sprzedaży produktów Oriflame, lub też mogą zapraszać nowe osoby do współpracy tak jak my. W ten sposób tworzymy własną grupę, od której obrotów Oriflame wypłaca nam odpowiednią prowizję.

Zapraszając inne osoby do współpracy stajemy się partnerem biznesowym Firmy Oriflame i Oriflame płaci nam za polecanie w postaci zysku z obrotu naszej grupy.

Firma Oriflame płaci partnerom biznesowym za polecanie swoich produktów prowizję od obrotu.

Jakie są korzyści ze współpracy biznesowej z Oriflame?

Dla mnie główną korzyścią współpracy biznesowej z Oriflame jest całkowita wolność. Nie mam szefa, który mi będzie mówił kiedy i ile mam pracować. Firma wypłaca mi wynagrodzenie – prowizję, ktora jest odpowiednim procentem od obrotów mojej struktury, ktorą sama zbudowałam.

Kolejną korzyścią dla mnie, powiązaną z poprzednią, jest możliwość organizacji swojej pracy w godzinach, które mi odpowiadają. Dzięki temu można łączyć współpracę z Oriflame z nauką, pracą na etacie, lub wychowywaniem dzieci. Nie muszę oddawać dziecka do żłobka, bo wiele czynności mogę wykonać z dzieckiem, lub dostosować godziny swojej pracy np. do męża.

Jakie są wymagania stawiane partnerowi biznesowemu?

Korzyści ze współpracy biznesowej łączą się też z wymaganiami jakie musi spełnić partner biznesowy współpracujący z Oriflame. Jako, że sama sobie jestem szefem to muszę być zdyscyplinowana. Nikt mi nie każe wstać rano, ale jeśli sama się nie zmobilizuję prześpię cały dzień to efektów nie bedzie, a firma płaci za efekty, więc i zarobku też nie będzie.

Samodyscyplina. Kreatywność. Otwartość. To są główne cechy które partner biznesowy albo ma, albo musi w sobie wypracować, żeby móc wpółpracować z Oriflame jako freelancer.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *