Na czym polega praca konsultantki Oriflame?

Zastanawiałaś się na czym polega praca w Oriflame? Jak zarobić sobie dodatkowo trochę pieniędzy poza etatem lub jeszcze się uczysz, studiujesz lub jesteś mamą i siedzisz z dziećmi w domu? Dostałaś od kogoś katalog Oriflame i zastanawiałaś się, czy na Oriflame da się zarobić? Jeśli tak to ile zarabia konsultantka Oriflame? Czy to będzie wypłata jak na etacie czy tylko dodatkowe parę złotych? Jakie konsultantka Oriflame ma korzyści? Spieszę z odpowiedzią na twoje pytania. Jestem konsultantką Oriflame od kilkunastu lat.

Konsultantka Oriflame zarabia na sprzedaży produktów, które zamawia przez strone www.oriflame.pl W skrócie można powiedzieć, że kupuje taniej, a sprzedaje drożej i różnica w cenie to jest jej zysk. Katalog to jest witryna jej sklepu.

Konsultantka Oriflame wszystkie kosmetyki z katalogu zamawia 20% taniej i ma dodatkowe promocje na konkretne produkty nawet 80% przy zakupie kilku sztuk. Dzięki temu, że zamawia większą ilość produktów konsultantka Oriflame ma też darmową dostawę.

Konsultantka Oriflame zdobywa też nagrody rzeczowe za punkty za zamówienia. Może je albo wziąć sobie lub też sprzedać i na nich zarobić.

W tym katalogu nowe konsultantki mogą zacząć tak zwany Program Witamy w którym nagrodami są: woda toaletowa Volare, torebka listonoszka i większa torba na ramię.

Perfumy Volare Oriflame nagroda za pierwsze zamóienie w Oriflame 50 punktów, transport gratis
Krok 2, nagroda za drugie zamóienie dla nowych klubowiczów Oriflame - torebka
Krok 3 w Oriflame. Nagroda dla nowych klubowiczów i konsultantów za zamówienie: torba

Ile zarabia konsultantka Oriflame?

Zarobki konsultantki Oriflame nie są jednakowe dla każdej konsultantki, bo jej zarobek zależy od tego ile sprzeda – im więcej sprzeda tym więcej zarobi. Jeśli nie sprzeda nic, to nic nie zarobi. Jeśli sprzeda dużo to zarobi dużo. Najlepiej zarobi jak kupi produkty w dobrej cenie w specjalnych promocjach pozakatalogowych dostępnych tylko dla konsultantek Oriflame. Konsultanci Oriflame, ktorzy aktywnie, codziennie sprzedają zarabiają nawet po kilka tysięcy złotych miesięcznie. Natomiast konsultanci, którzy zamówią kilka produktów dla znajomych zarabiają około 100 zł. Najlepiej zarabiają konsultanci, którzy współpracują z Oriflame biznesowo.

Skąd konsultantka Oriflame bierze klientów?

Klientami konsultantki Oriflame są jej znajomi, którzy lubią produkty Oriflame, ale nie chcą sami zamawiać przez stronę Oriflame, bo zamawiają małe ilości i nie chcą płacić za przesyłkę lub też nie chce im się zamawiać samemu, wolą jak ich znajoma dostarczy im kosmetyki do ich domu, bo jest to dla nich wygodne.

Najlepiej jak konsultantka Oriflame zrobi sobie listę znajomych, którym potem pokazuje katalog.

Katalog Oriflame konsultantka może też wysyłać znajomym w formie ekatalogu np. w smsie, messengerem, whatsupem lub innym komunikatorem i przenieść swoją pracę Oriflame online.

Konsultantka Oriflame może też promować w internecie swój sklep internetowy.

W sklepie internetowym Oriflame mogą kupować klienci, ktorych ona pozyskała do swojego sklepu promując go w internecie np na facebooku. Klienci mogą mieszkać daleko od konsultantki i zamawiać sobie produkty z dostawą do domu. Konsultantka nie wysyła im produktów – robi to firma Oriflame, a konsultantka i tak dostaje za to 20% marży.

Konsultantka Oriflame może też zarabiać tworząc grupę, pozyskując oprócz klientów nowe konsultantki Oriflame i na tym może zarobić jeszcze więcej niż tylko na sprzedaży własnej.

Zarejestruj się i zostań konsultantką Oriflame:


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych, niezbędnych podczas procesu rejestracji do Oriflame Poland sp. z o.o, przez firmę Wellness Natalia Skrodzka ul. Bilitewskiego 5/18 10-693 Olsztyn NIP 8491531655


    Zapoznałam/em się z Polityką prywatności.

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *