Oriflame Maseczka Novage na noc z kwasem hialuronowym

Maseczka Novage Oriflame na noc potocznie zwana 8 godzin snu w słoiczku
Maseczka Novage na noc kod 33490

Polecam maseczkę Novage na noc. Potocznie nazywaną przez klientki “osiem godzin snu w słoiczku.” Skąd ta nazwa? I co ważniejsze jak stosować maseczkę na noc? Jeśli masz ciężki dzień, czeka Cię krótka noc, a następnego dnia ważne wydarzenie podczas którego musisz wygladać pieknie, to po umyciu twarzy i nałożeniu swojego ulubionego kremu na noc (najlepiej Oriflame a jeszcze lepiej z serii Novage) nałóż na noc maseczkę Novage i wstań rano piękna, jakbyś przespała zalecane przez ekspertów (zarówno od zdrowia jak i piękna) 8 godzin. Co ważne, nie musisz jej rano zmywać, w najlepszym możliwym scenariuszu po prostu wchłania się cała, ewentualny nadmiar wsmarowujesz w twarz i dekolt, lub jeśli jest za gruba warstwa – przecierasz chusteczką.

WSKAZÓWKA: Jeśli chcesz wyglądać pieknie na co dzień, a nie tylko na specjalne okazje, to zalecam stosować tą maseczkę na noc 2 razy w tygodniu.

Jakie dokładnie efekty daje stosowanie maseczki na noc Novage z Oriflame?

Zdanie moich klientek: cera jest nawilżona, gładka, sprężysta, pojawia się mniej wyprysków skórnych, nabiera zdrowego koloru i wygląda młodziej.

Opinie moich klientek o maseczce Novage są bardzo pozytywne. Kto raz spróbował ten pokochał na zawsze i wypatruje promocji.

DODATKOWO: Opakowanie jest tak skonstruowane (ciemne szkło) żeby jak najlepiej chroniło cenną zawartość.

Co zawiera w składzie Maseczka na noc Novage Oriflame? Maseczka Novage zawiera naturalne skladniki: kwas hialuronowy – właściwości silnie nawilżające, olejek Inca Inchi – silne działanie przeciwzmarszczkowe, oraz masło cupuaçu (wymawiaj kupasu) – uelastycznia skórę.

Co sprawia, że maseczka na noc Novage jest tak wyjątkowa (i warta swojej ceny)?

A no właśnie składniki, które zostały użyte do jej produkcji. Weźmy np. masło cupuaçu (kupasu) – świeżych owoców tej rośliny nie można kupić w polskim sklepie a właśnie z nasion tego owocu tłoczonych na zimno powstaje masło cupuaçu (kupasu) – jeden z 3 głównych składników maseczki.

Osobiście stosuję maseczkę Novage (na specjalne okazje) i jestem bardzo zadowolona z efektów. Moje klientki też są z niej zadowolone (niektóre używają ją na co dzień) i polecają ją swoim znajomym. Wiele klubowiczek zamawia sobie po kilka sztuk jak jest w promocji. Cena 99,90 zł

Kod produktu 33490.

TYLKO DO 1 marca transport gratis dla nowych klientow, którzy się zarejestrują.