Krem na noc NovAge Time Restore Oriflame

krem na noc Oriflame NovAge 50+

Moje zadowolone klientki w wieku dojrzałym polecają najbardziej zaawansowany ze wszystkich naszych serii krem do twarzy na noc.

Korzystając z darów natury i wiedzy naszych naukowców mam przyjemność zaprezentować uwielbiany przez moje klientki krem na noc NovAge Time Restore od Oriflame, który jest rekomendowany do wieku 50+

Krem na noc NovAge Time Restore jak sama nazwa wskazuje “przywraca czas” Ma działanie silnie przeciwzmarszczkowe, głęboko nawilża, odbudowuje gęstość skóry i zmniejsza widoczność przebarwień. A wszystko to podczas gdy ty śpisz.

Po co stosować oddzielny krem na noc?

Skóra w nocy odpoczywa bo nie musi “walczyć” ze słońcem i innymi szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki czemu, zrelaksowana lepiej wchłania wartości odżywcze i przeciwzmarszczkowe z kremu. Kremy na noc są bardziej tłuste i odżywcze niż kremy na dzień i nie zawierają filtrów przeciwsłonecznych.

Krem NovAge Time Restore Oriflame zawiera w składzie ekstrakt z komórek macierzystych babki lancetowatej, olejki z perły prerii i nasion czarnej porzeczki oraz technologię genistenSOY.

Poczytaj co to właściwie są te komórki macierzyste.

Perła prerii
Perła prerii Zdjęcie: Maria Jenderek, Public domain, via Wikimedia Commons

Perła prerii,

z której olejek wykorzystywany jest w serii NovAge Time Restore porasta stany Kalifornię, Oregon, wyspę Vancouver i Kolumbię Brytyjską. Olejek pozyskuje się z nasion rośliny i jest bardzo cenny w kosmetyce, gdyż:

  • zawiera bardzo dużo najlepszych dla skóry kwasów tłuszczowych, tzw. długołańcuchowych (ma ich ponad 98%!)
  • jest bardzo stabilny przez co wymaga mniej środków konserwujących
  • bardzo szybko wchłaniany przez skórę, dobrze zapobiega utracie wilgotności

Olejek z perły prerii jest jeszcze dość mało znany w kosmetologii w Polsce, ale zyskuje na popularności dzięki swoim doskonałym właściwościom dla skóry i włosów porównywalnym z olejkiem arganowym.

Babka lancetowata

Od wieków stosowana w medycynie ludowej ma właściwości regeneracyjne naskórka. Dzięki wykorzystaniu ekstraktu z komórek macierzystych babki lancetowatej, komórki rośliny wspomagają odnowę komórek naszej skóry. Skóra odnawia się przez całe życie, z wiekiem jednak procesy te bardzo spowalniają więc warto je wspomagać.

Jako uzupełnienie kremu NovAge Time Restore Oriflame, raz (lub dwa) w tygodniu polecam zastosować maseczkę NovAge na noc.

Do 1 marca 2021 krem w promocji za 109,90 zł regularna cena 154,90 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *