Jak zarabiać siedząc z dzieckiem w domu?

Jak zarabiać siedząc z dzieckiem w domu?
Jak zarabiać siedząc z dzieckiem w domu?

Siedzisz z dzieckiem w domu. Zastanawiasz się czy dałoby się z domu zarobić pieniądze i dołożyć się do domowego budżetu? Myślisz tak, skoro mogę ugotować obiad z dzieckiem, posprzątać dom z dzieckiem, to mogę też pracować z dzieckiem.


Ja mam 3 dzieci i siedzę w domu odkąd urodziłam pierwsze czyli już 10 lat i pracuję z domu. Moja najmłodsza pociecha ma w tej chwili roczek.

Ja zarabiam siedząc z dzieckiem w domu. Jak to robię? Jestem partnerem biznesowym Oriflame. Na czym to polega?

Oriflame daje 3 możliwosci. Ja korzystam ze wszystkich.

Będąc partnerem biznesowym Oriflame sama sobie jestem szefem. Nie jestem zatrudniona przez firmę Oriflame. Współpracuję z firmą Oriflame, która płaci mi za moje wyniki a nie za czas pracy. Mogę pracować ile chcę, kiedy chcę i z kim chcę. Nie chodzę do pracy do biura. Pracuję zdalnie a moim biurem jest mój dom. Pracuję z dzieckiem. Czasami pracuję też ze wszystkimi dziećmi 🙂

Praca zdalna z dziećmi w domu ;)
Praca zdalna z dziećmi w domu 😉

Czy trzeba sprzedawać?
Możesz prowadzić biznes z Oriflame i nie sprzedawać produktów ani nie zbierać zamówień. Wystarczy, ze będziesz używać tych produktów na własne potrzeby i zapraszać znajomych do dołączenia do Oriflame jako klient VIP lub konsultant. Ja też tak w pewnym momencie mojego życia robiłam. Teraz sprzedaje też produkty. Urodziła mi się trzecia córka, więc trzeba było  kupić większe mieszkanie, na co wydałam wszystkie oszczędności i teraz każdy grosz się dla mnie liczy 😊 więc sprzedaję z katalogu i z kuferka. Uznaje zarobek ze sprzedaży produktów jako dodatkowy dochód do tego, który wypracowałam będąc partnerem biznesowym Oriflame, czyli do mojej wypłaty. Czasami niektórzy ludzie z którymi rozmawiam uznają, że dla dodatkowych 100 zł to się im nie chce ruszyć, no mi się chce 😊 Ja patrze na to 100 zł miesięcznie tak: 100 zł × 12 miesięcy to mam już 1200 zł rocznie,  a jeśli dodatkowo do wypłaty ze sprzedaży będę miała 200 zł to mam już całe 2400 zł za rok, przy 500 zł miesięcznie za rok będę miała już 6000 zł!

A ty dodatkowe pieniadze odłożyłabyś czy wydała? Napisz w komentarzu.


Dobrze czyli siedząc z dzieckiem w domu możesz zarobić. Możesz zarobić od razu sprzedając produkty, możesz też zbudować swój biznes i zarabiać wypłatę z obrotu całej swojej grupy.
Jak to zrobić? Wszystkiego Cię nauczymy, ale generalnie odpowiedź jest prosta: Nie bać się sprzedawać. Ludzie często boją się sprzedawać. Boją się odmowy. Bo myślą, że ludzie nie lubią jak im się sprzedaje. Tak to prawda, ludzie nie lubią jak im się sprzedaje ale kochają kupować, a ty możesz umożliwić im robienie zakupów. Jak? Poprzez katalog Oriflame który im dasz. Katalog mogą sobie obejrzeć w wolnym czasie i sami zrobić u Ciebie zakupy. Katalog to twój sklep. Możesz przesłać też katalog online.

Nawet jeśli zaczynasz przygodę z Oriflame i nie znasz tych produktów, to ludzie biorąc katalog do ręki sami sobie w nim coś wybiorą.

Chcesz wiedzieć więcej jak zarabiać siedząc z dzieckiem w domu? zarejestruj się na bezpłatny webinar na żywo:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych w celach kontaktu przez firmę Natalia Skrodzka ul. Bilitewskiego 4/39 10-693 Olsztyn NIP 8491531655


  Zapaznałam/em się z Polityką prywatności.

  Zapraszam też na stronę FAQ gdzie umieściłam odpowiedzi na najczęstsze pytania.

  A ty jak zarabiasz siedząc z dzieckiem w domu?

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *