Jak uwodzić zapachem?

Czy nie fajnie byłoby uwodzić płeć przeciwną zapachem perfum? Jak to zrobić?

Żeby uwodzić zapachem najpierw trzeba znaleźć zapach, w którym się zakochamy. Nie coś co znamy od lat. Najlepiej, żeby to był nowy romans. To nie może być też byle co. Masz się czuć w nim wspaniale. Masz się czuć w nim jak milion dolarów i mieć tą pewność, że tak jak pachnie twoja skóra w pomieszaniu z nim to coś zupełnie wyjątkowego, że nikt tak nie pachnie. Łatwo napisać, ale jak znaleźć taką miłość?

Jak uwodzić zapachem perfum?

Ja uwielbiam najpierw zapach zobaczyć, czyli wylookac go w katalogu – podczas wprowadzenia go po raz pierwszy i przeczytać jego opis. Nie tylko co ma w składzie ale ja czytam wszystko co o nim napisali. Następnie na niego czekam. Długo, bo około 3 tygodnie – aż do momentu kiedy można go zamówić. W między czasie o nim myślę, wyobrażam go sobie i zastanawiam się jaki będzie. Jak już przyjdzie to najpierw oglądam flakon potem pryskam na nadgarstek, żeby poczuć pierwsze wrażenie. Przeważnie jest dziwny, zupełnie inny niż sobie wyobrażałam. Potem lubię go wąchać co chwilę, żeby zobaczyć jak się zmieniają nuty z głowy na nuty serca a potem na nuty głębi. I jest przyczyna dlaczego nazwano to nutami – bo to przechodzenie zapachów jest trochę jak muzyka – akordy zapachowe, które zmieniając się jakby grały. Ja, przez to, że przeżywam zapachy bardzo intensywnie to czasami się w nich zakochuje.

Jak uwodzić zapachem?

Teraz tez jestem zakochana. W zapachu Sublime Nature Tuberose z Oriflame, który jest skoncentrowany w formie perfum stworzonych przez moją imienniczkę Nathalie Lorson, mistrzynię perfumiarstwa (tytuł ten należy jedynie do 12 osób na całym świecie!). Co mi się spodobało najbardziej to to, że Nathalie do produkcji perfum wykorzystała innowacyjną metodę sublimacji dwutlenkiem węgla, dzięki czemu podczas wytwarzania perfum nie trzeba było używać chemicznych rozpuszczalników i zapach jest przez to bardziej naturalny.

Jeżeli chodzi o mnie to nie jestem stała w uczuciach jeśli chodzi o zapachy i chociaż mam kilka, które kocham stale, to testuje wszystkie nowe.
Morał z artykułu taki, ze nie trzeba czytać harlekinów, żeby przeżyć na nowo miłość.
A odpowiadając na pytanie postawione w tytule – tak naprawdę to nie mam pojęcia jak uwodzić zapachem, bo to nie ja uwodzę zapachem, tylko zapach uwodzi mnie. 😛

Kup perfumy Sublime Nature Tuberose w moim sklepie Oriflame.

Bądź na bieżąco z nowymi postami!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *