Czy Oriflame testuje na zwierzętach?

Nie, Oriflame nie testuje i nigdy nie testowało na zwierzętach. Oriflame testuje swoje produkty na ludziach, którzy są ochotnikami, w ściśle kontrolowanych warunkach.

Gdzie kupić kosmetyki Oriflame?

Kosmetyki Oriflame można kupić bezpośrednio od Oriflame na oficjalnej stronie internetowej Oriflame www.oriflame.pl Nie trzeba być konsultantką, można się zarejestrować, być klubowiczką i zamawiać 20% taniej niż w katalogu lub kupić bez rejestracji w cenach katalogowych.

Co to znaczy Partner Biznesowy Oriflame?

Partner Biznesowy Oriflame to inaczej konsultant, który współpracuje biznesowo z Oriflame, czyli zaprasza do Klubu Oriflame klientów i konsultantów, którzy tworzą grupę Partnera Biznesowego i Oriflame wypłaca mu na konto procent od obrotów całej jego grupy, w zależności na jakim poziomie jego grupa jest w Planie Marketingowym Oriflame.

Co to znaczy współpraca biznesowa z Oriflame?

Współpraca biznesowa z Oriflame to inaczej tworzenie swojej grupy konsultantów i klientów poprzez zapraszanie ich do Klubu Oriflame. Oriflame wypłaca nam pieniądze na konto w zależności od obrotu jaki zrobi nasza grupa. Warunki opisane są w Planie Marketingowym Oriflame.