Gdzie kupić kosmetyki Oriflame?

Gdzie kupic kosmetyki Oriflame?

Urwał Ci się kontakt z konsultantką Oriflame i zastanawiasz się gdzie kupić produkty z Oriflame które polubiłaś?

Kosmetyki Oriflame można kupić przez internet w oficjalnym sklepie Oriflame online. Nie trzeba być konsultantem ani nawet się rejestrować a ceny w koszyku będą takie jak w katalogu Oriflame.

Można też się zarejestrować jako klubowicz i otrzymać 20% zniżki na cały asortyment. W Oriflame rejestracja online jest szybka i łatwa.

Sklep Oriflame działa tak samo jak inne sklepy internetowe. Możesz zamawiać i płacić z góry kartą, przelewem, blikiem lub też za pobraniem kurierowi. Nie musisz być konsultantem. Możesz zamawiać na dowolną kwotę i tak często jak masz na to ochotę.

Jest jednak jedna różnica między zwykłym sklepem internetowym a sklepem interetowym Oriflame, a mianowicie w sklepie Oriflame zostajesz przypisany do konkretnej konsultantki, która staje się twoim osobistym doradcą i dostajesz do niej kontakt (twoje dane natomiast nie zostaną jej udostępnione, chyba że bedziesz tego pragnąć i wyrazisz na to zgodę) dzięki czemu możesz w każdej chwili poradzić się swojej konsultantki w sprawie zakupów.

W Oriflame sklep internetowy jest dostępny dla każdego. Nie musisz mieć swojej konsultantki bo system przypisze Cię do kogoś, żeby w razie czego mieć wsparcie. Zakupy zrobisz przez internet, w kilka minut bez wychodzenia z domu. Otrzymasz kontakt do konsultantki, która w razie czego Ci pomoże.

Bo w Oriflame sklep online mają konsultantki. Dzięki temu mogą sprzedawać produkty online i przesyłać linka ze swoim sklepem do swoich klientów.

Oriflame online sklep internetowy to wygoda dla Ciebie a zarazem dostęp do wiedzy konsultantek, ktore często zajmują się sprzedażą tych produktów wiele, wiele lat. Znają produkty i testują na sobie każdą nowość, tak jak ja 😊

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *