Bransoletka miłości Oriflame NORRSKEN z różowym kwarcem

Bransoletka miłości Oriflame NORRSKEN

Oriflame wprowadziło niedawno do swojej oferty ręcznie robioną biżuterię z kamieniami półszlachetnymi marki NORRSKEN (wymawia sie Norhłien 😊) co po szwedzku oznacza zorzę polarną.

Zorza polarna jest to niesamowity spektakl matki natury, który między innymi można zaobserwować w szwedzkiej Laponii. Szukając informacji do tego posta natknęłam się na artykuł o Zorzy Polarnej globtroterki który tak mnie zainspirował, że jak tylko skończy się pandemia i zarobię odpowiednią kwotę 😉 zabieram rodzinę na obserwację zorzy polarnej do szwedzkiej Laponii właśnie.

Ale do rzeczy,

Biżuteria NORRSKEN nie jest pokazana w głównym katalogu Oriflame, tylko ma swój oddzielny katalog Oriflame NORRSKEN.

Ja jestem szczęśliwą posiadaczką bransoletki “Hope” z różowym kwarcem – symbolem miłości.

Bransoletka Norrsken Oriflame Hope z różowym kwarcem
Bransoletka Hope Norrsken Oriflame z różowym kwarcem

Zdradzę wam sekret od wieków znany tylko wybranym. Według ezoteryki (czyli wiedzy tajemnej przekazywanej jedynie wtajemniczonym osobom) różowy kwarc zwany jest Kamieniem Miłości gdyż przyciąga miłość, rozpala namiętność ale również pomaga poczuć miłość bezinteresowną, a także pokochać samego siebie i świat, poprawia także relacje międzyludzkie, łagodzi napięcia i nieporozumienia.

Legenda głosi, że różowy kwarc powstał z połączenia krwi Afrodyty – greckiej bogini miłości i jej ukochanego Adonisa. Krople ich krwi skapły na kamień i zabarwiły go na kolor różowy.

W medycynie niekonwencjonalnej jest dziedzina zwana litoterapią, która wierzy że w skałach jest energia, która uzdrawia. W litoterapii leczy sie więc kamieniami. Według zwolenników tej metody różowy kwarc podobno działa dobrze na serce i układ krwionośny, dodaje energii, łagodzi stres i nerwy, zmniejsza skłonność do depresji, pomaga zajść w ciążę i zwiększa żywotność plemników 😊 to tak między innymi.

Jak widać różowy kwarc może być potężnie silnym amuletem lub talizmanem. Zresztą wykorzystywanym już od XIII wieku przed naszą erą przez Fenicjanów.

Bransoletka Oriflame NORRSKEN “Hope” wykonana jest ręcznie ze stali i mosiądzu platerowanych rodem (przez co nie uczula) i właśnie naturalnych kamieni kwarcu różowego.

Ja zdecydowałam się na bransoletkę z różowym kwarcem, po pierwsze ponieważ spodobała mi się wizualnie, a po drugie ponieważ miło mi jest nosić na ręce symbol miłości, bo za każdym razem jak na nią patrzę robi mi się ciepło i miło na sercu.

Cena bransoletki Oriflame NORRSKEN “Hope” to 69,99 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *