Zostań konsultantką Oriflame. Zarejestruj się online.

Jak zostać konsultantką Oriflame?

Chcesz zostać konsultantką Oriflame, zarabiać na zbieraniu zamówień z katalogu i sprzedaży produktów? Pomogę Ci! Od 18 lat jestem konsultantką Oriflame i znam każdy szczegół tej pracy.

Zarejestruj się tu. Skontaktuję się z Tobą i podpowiem jak zacząć.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych, niezbędnych podczas procesu rejestracji do Oriflame Poland sp. z o.o, przez firmę Wellness Natalia Skrodzka ul. Bilitewskiego 5/18 10-693 Olsztyn NIP 8491531655


Zapoznałam/em się z Polityką prywatności.

Na czym polega praca konsultantki Oriflame?

Praca konsultantki Oriflame polega przede wszystkim na pokazywaniu katalogu Oriflame i zbieraniu z niego zamówień. Zarabiamy na różnicy w cenie. My jako konsultantki kupujemy od firmy produkty z 20% rabatem a czasami rabaty są większe, nawet do 80%. Można też dodatkowo zamówić kilka produktów, które znamy, lubimy i akurat są w bardzo dobrej promocji i zaproponować je klientce przy okazji gdy dostarczamy jej produkty, które u nas zamówiła z katalogu. Ja jak idę do klientki to mam produkty dla niej w kuferku, do którego pakuję też dodatkowo kilka produktów, żeby jej zaproponować. Przeważnie klientki dokupują jeszcze kilka produktów z kuferka.

konsultantka Oriflame z kuferkiem
Ja przed wyjściem do klientek

Jak zarobić na byciu konsultantką Oriflame?

Dobra konsultantka zna produkty, także jak klientka/klient ma pytania na temat produktów – umie na nie odpowiedzieć i polecić te produkty, które są godne polecenia. Klientka jak raz poczuje się dobrze obsłużona, bo to co jej polecimy okaże się rzeczywiście dobre – będzie chciała zamówić u nas jeszcze raz. Jak poznać produkty? Najlepiej samemu je używając. Ja testuje na sobie praktycznie wszystkie nowości, które Oriflame wprowadza. Na wszystkie produkty jako klubowicze mamy 20% zniżki a na oferty dodatkowe, które często wprowadzają nowy produkt – nawet do 80%.

Gdy pozyskasz już kilka klientek najlepiej zapisuj sobie informacje kiedy i co kupiły i co lubią. Przed wizytą u niej przeczytaj sobie te informacje, żeby wiedzieć co jej zaproponować.

żółty kuferek w koszyku rowerowym
Jadę rowerem do klientki

Czy da się w Oriflame zarobić na zbieraniu zamówień?

Tak! Obejrzyj mój filmik i dowiedz się jak to zrobić:

Jak zbierać duże zamówienia? (I dużo zarobić)

Jakie są korzyści dla konsultantek oriflame?

Konsultantka Oriflame, oprócz tego, że zarabia na każdym kosmetyku, otrzymuje również prezenty za punkty. Punkty zbiera się co katalog a już w następnym katalogu odbiera nagrody za poprzedni katalog. Nowa konsultantka za uzbieranie 50 punktów (czyli zamówienie niecałe 200 zł) w obecnym katalogu już w następnym katalogu odbiera swoją pierwszą nagrodę, zestaw damski lub męski za 4,90 zł

Nagrody dla nowej konsultantki Oriflame za punkty

W kolejnym katalogu za uzbieranie 50 punktów nowa konsultantka odbiera torbę kolejny zestaw damski lub męski.

Nagrody dla nowej konsultantki Oriflame za punkty

W trzecim z kolei katalogu nowa konsultantka za uzbieranie 50 punktów otrzymuje zestaw męski lub damski z perfumami.

Nagrody dla nowej konsultantki Oriflame za punkty

Próbki

Próbki znacznie ułatwiają zbieranie zamówień na perfumy i kremy, gdyż klientki mogą sobie najpierw produkt wypróbować a potem dopiero zamówić go u konsultantki. Dla nowych konsultantek Oriflame przygotowało zestaw 10 próbek wód i 10 próbek kremów w saszetkach. Każdy zestaw z a 1 zł. Wystarczy wpisać kod 620210 i 620906.

Aktualny katalog Oriflame online

Masz więcej pytań na temat bycia konsultantką?

Z chęcią na nie odpowiem, zadzwoń lub napisz: 501 437 674Natalia Skrodzka kontakt